Навчально-науковий інститут хімії

Історія навчально-наукового інституту хімії налічує більше 50 років (рік заснування – 1965). Його перший декан – член-кореспондент АН СРСР, д-р хім. наук, проф. Мохосоєв Маркс Васильович. Інститут здійснює підготовку бакалаврів, магістрів і докторів філософії за спеціальністю «Хімія». Має високопрофесійний викладацький склад: професори й доценти, переважна більшість яких є випускниками інституту. На даний момент виконуючим обов’язки директора інституту є д-р хім. наук, проф. Шендрик Олександр Миколайович.

Конкурентна перевага ННІ хімії – підготовка професіоналів з хімії та біохімії, дипломи яких визнаються не лише в Україні, а й роботодавцями університетів та наукових центрів США, Канади, Європейського союзу, Ізраїлю та інших країн світу.