Наші випускники

Українські та міжнародні компанії, дослідницькі центри та лабораторії охоче приймають на роботу випускників ННІ хімії. Більше 80 % випускників працюють за фахом в інститутах Національної та галузевих академій наук, вищих і середніх навчальних закладах, екологічних та санітарно-епідеміологічних службах, науково-дослідних криміналістичних лабораторіях УМВС та лабораторіях лікарень, підприємствах хімічної, фармацевтичної та харчової промисловості, серед яких корпорація «Arterium», фармацевтична компанія «Інфузія», ТОВ «Синбіас», ТОВ «ЄНАМІН», ТОВ «Укроргсинтез», компанії «КОНТІ», «АВК» та багато інших.

На сьогодні інститут підготував більше 6 000 хіміків, включаючи студентів-іноземців. Більше 20% випускників мають наукові ступені кандидатів і докторів наук.