General information about the faculty

Про факультет

Факультет хімії, біології і біотехнологій був створений об’єднанням біологічного факультету, навчально-наукового інституту хімії (до 01.03.2018 р. хімічного факультету), кафедри педагогіки та управління освітою та кафедри фізичного виховання і спорту 01.09.2019 р.

Історія обох факультетів налічує більше 50 років (рік заснування – 1965).

Факультет хімії, біології і біотехнологій має високопрофесійний викладацький склад: професори й доценти, переважна більшість яких є його випускниками. На даний момент виконуючим обов’язки декана факультету є д-р хім. наук, проф. Шендрик Олександр Миколайович.

Конкурентна перевага факультету хімії, біології і біотехнологій – підготовка професіоналів з хімії та біохімії, дипломи яких визнаються не лише в Україні, а й роботодавцями університетів та наукових центрів США, Канади, Європейського союзу, Ізраїлю та інших країн світу.

Кафедри

Кафедра біофізичної хімії і нанобіотехнологій

Кафедра неорганічної, органічної та аналітичної хімії

Навчально-науковий центр експериментальної хімії

В.о. декана факультету

Шендрик Олександр Миколайович

професор кафедри біофізичної хімії і нанобіотехнологій, д-р хім. наук, професор

Шановні студенти!

Вся інформація, яка безпосередньо стосується поточних моментів учбового процесу: розклади занять, заліків, екзаменів, програми курсів і література до них, питання до заліків і екзаменів і так далі, розташована на порталі факультету.

Історія факультету

Факультет хімії, біології і біотехнологій ДонНУ імені Василя Стуса вперше відчинив свої двері для студентів у далекому 1965 році – році заснування університету (у 1965 році – біологічний і хімічний факультети).