Про інститут

Про інститут

Історія навчально-наукового інституту хімії налічує більше 50 років (рік заснування – 1965). Його перший декан – член-кореспондент АН СРСР, д-р хім. наук, проф. Мохосоєв Маркс Васильович. Інститут здійснює підготовку бакалаврів, магістрів і докторів філософії за спеціальністю «Хімія». Має високопрофесійний викладацький склад: професори й доценти, переважна більшість яких є випускниками інституту. На даний момент виконуючим обов’язки директора інституту є д-р хім. наук, проф. Шендрик Олександр Миколайович.

Конкурентна перевага ННІ хімії – підготовка професіоналів з хімії та біохімії, дипломи яких визнаються не лише в Україні, а й роботодавцями університетів та наукових центрів США, Канади, Європейського союзу, Ізраїлю та інших країн світу.

Кафедри

Кафедра біохімії та фізичної хімії

Кафедра неорганічної, органічної та аналітичної хімії

Навчально-науковий центр експериментальної хімії

В.о. директора інституту

Шендрик Олександр Миколайович

завідувач кафедри біохімії та фізичної хімії, професор кафедри біохімії та фізичної хімії, д-р хім. наук, професор

Шановні студенти!

Вся інформація, яка безпосередньо стосується поточних моментів учбового процесу: розклади занять, заліків, екзаменів, програми курсів і література до них, питання до заліків і екзаменів і так далі, повинна розташовуватись на порталі факультету.

Історія інституту

Навчально-науковий інститут хімії (до 2018 року – хімічний факультет) ДонНУ імені Василя Стуса вперше відчинив свої двері для студентів у далекому 1965 році – році заснування університету.