Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту

 

 

Кафедри

У складі факультету функціонують п`ять кафедр, які здійснюють підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів як на бюджетній, так і на договірній формах навчання за двома спеціальностями: «Хімія» і «Біохімія».

Кафедра неорганічної хімії готує фахівців за спеціальністю «хімія» для хімічної, металургійної, вугільної, фармацевтичної та харчової промисловості; радіоелектроніки, хімічної екології та побутової хімії; науково-дослідних інститутів і науково-виробничих об’єднань, дослідницьких виробництв НДІ та малих підприємств; викладачів вузів, технікумів, ліцеїв, коледжів та загальноосвітніх шкіл

Кафедра органічної хімії опікується і забезпечує підготовку студентів двох спеціалізацій: органічна хімія і хімія лікарських речовин.

Кафедра аналітичної хімії готує спеціалістів, які забезпечують якість та екологічну безпеку життя людини.

Кафедра фізичної хімії проводить підготовку фахівців за спеціальністю «Фізична хімія» (спеціалізації «Фізична хімія» та «Хімія харчових продуктів») і кандидатів хімічних наук за спеціальностями «Фізична хімія», «Хімія високомолекулярних сполук».

Кафедра біохімії випускники цієї кафедри — біохіміки з поглибленою фізико-математичною і хімічною підготовкою користувались і користуються попитом з боку провідних біохімічних наукових центрів колишнього СРСР, України, та багатьох інших країн. За час існування кафедра підготувала близько 800 біохіміків, 200 з яких є громадянами 35 країн дальнього зарубіжжя. Понад 20% випускників кафедри мають науковий ступінь кандидата наук, близько 20 чоловік — доктори наук.