Акти впровадження у навчальний процес

АКТ № 17-19/12.0-24 впровадження результатів науково-дослідної роботи у навчальний процес Донецького національного університету імені Василя Стуса «Експериментальна та теоретична оцінка нуклеофільності амінів та солей тетраалкіламонію в реакції розкриття оксиранового циклу» (для здобувачів вищої освіти IІ курсу ступеня освіти «Доктор філософії» факультету хімії, біології і біотехнологій)

АКТ № 16-19/12.0-24 впровадження результатів науково-дослідної роботи у навчальний процес Донецького національного університету імені Василя Стуса «Поліоксометалати, ортованадати та оксіортосилікати перехідних металів і лантанідів для створення новітніх матеріалів» (для здобувачів вищої освіти за ОНП  «Хімія» спеціальності 102 Хімія ступеня освіти «Доктор філософії»)

АКТ № 15-19/12.0-24 впровадження результатів науково-дослідної роботи у навчальний процес Донецького національного університету імені Василя Стуса «Поліоксометалати, ортованадати та оксіортосилікати перехідних металів і лантанідів для створення новітніх матеріалів» (для здобувачів освіти 102 Хімія ОНП  «Хімія» ступеня освіти «Доктор філософії»)