Оголошення

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

     Відповідно до Порядку переведення на вакантні місця державного замовлення у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса (наказ №413/05 від 05.11.2018 р. ) оголошується конкурс на заміщення вакантних бюджетних місць.
    Переведення студентів на навчання на вакантні місця державного замовлення здійснюється відкрито, на конкурсній основі, з урахуванням рейтингу успішності та соціального статусу студентів при обов’язковій участі представників органів студентського самоврядування.
    До участі в конкурсі допускаються студенти, які не мають заборгованості з оплати за навчання, які не мають академічної заборгованості та переведені на вищій курс, студенти, які мають високий показник успішності навчання; студенти, які є переможцями (лауреатами) всеукраїнських, міжнародних олімпіад, конкурсів наукових робіт, чемпіонатів та змагань різних рівнів, творчих конкурсів, беруть активну участь у житті та розвитку Університету тощо.

Деканат факультету хімії, біології і біотехнологій повідомляє, що є:

1 вакантне місце державного замовлення на денній формі навчання на 2 курсі спеціальності 091 Біологія
1 вакантне місце державного замовлення на денній формі навчання на 2 курсі спеціальності 091 Біологія на базі ОКР «Молодший спеціаліст»
1 вакантне місце державного замовлення на денній формі навчання на 2 курсі спеціальності 101 Екологія
1 вакантне місце державного замовлення на денній формі навчання на 2 курсі СО «Бакалавр» спеціальності 102 Хімія
Документи від студентів приймаються до 03.09.2020 р.: ​
– заява;
– копія залікової книжки;
– документи, що відображають успіхи у навчанні та науковій роботі;
– довідки, що підтверджують соціальний статус та інше.

      Визначальним критерієм переведення на вакантне бюджетне місце є рейтинг успішності студента.
      Правом на позаконкурсне переведення при заповненні вакантних бюджетних місць користуються студенти з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та такі, що в період навчання у віці від 18-23 років залишилися без батьків, діти-інваліди І-ІІ групи, студенти з малозабезпечених сімей, діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.

      Документи здобувачів, що претендують на вакантні місця за спеціальностями 091 Біологія, 101 Екологія приймаються за адресою: м. Вінниця, проспект Юності, 16, каб. 402.
      Телефон для довідок: 0993663707
      Документи здобувачів, що претендують на вакантне місце за спеціальністю 102 Хімія приймаються за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21, каб. 226.
       Телефон для довідок: 0956056087

З повагою, деканат факультету хімії, біології і біотехнологій.

Вітаємо Леонову Наталю Геннадіївну з присудженням вченого звання доцента кафедри неорганічної, органічної та аналітичної хімії (наказ Міністерства освіти і науки України 26.02.2020 № 289 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 26 лютого 2019 року»). Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, нових звершень у науці й викладацькій діяльності, цікавих ідей та їх успішної реалізації!