Оголошення

Засідання круглого столу на тему: “Освітня програма STEM: перспектива реалізації”

   25.05.2021 на факультеті хімії, біології та біотехнологій за участю кафедри фізики, загальної дидактики та педагогіки відбулося засідання круглого столу на тему: “Освітня програма STEM: перспектива реалізації”.

     Засідання проходило у змішаному режимі.

      Були присутні гарант освітньої програми, декан факультету, викладачі кафедри, аспіранти та випускники. Також були присутні директори середніх навчальних закладів та вчителі природничих дисциплін шкіл Вінниці.

      Під час зустрічі відбулися плідні дискусії і обмін думками. За результатами зустрічі можна зробити висновок, що запропонована програма є цікавою з точки зору підготовки фахівців STEM–освіти і має гарні перспективи у Вінницькому регіоні.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

     Відповідно до Порядку переведення на вакантні місця державного замовлення у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса (наказ №413/05 від 05.11.2018 р. ) оголошується конкурс на заміщення вакантних бюджетних місць.
    Переведення студентів на навчання на вакантні місця державного замовлення здійснюється відкрито, на конкурсній основі, з урахуванням рейтингу успішності та соціального статусу студентів при обов’язковій участі представників органів студентського самоврядування.
    До участі в конкурсі допускаються студенти, які не мають заборгованості з оплати за навчання, які не мають академічної заборгованості та переведені на вищій курс, студенти, які мають високий показник успішності навчання; студенти, які є переможцями (лауреатами) всеукраїнських, міжнародних олімпіад, конкурсів наукових робіт, чемпіонатів та змагань різних рівнів, творчих конкурсів, беруть активну участь у житті та розвитку Університету тощо.

Деканат факультету хімії, біології і біотехнологій повідомляє, що є:

1 вакантне місце державного замовлення на денній формі навчання на 2 курсі спеціальності 091 Біологія
1 вакантне місце державного замовлення на денній формі навчання на 2 курсі спеціальності 091 Біологія на базі ОКР «Молодший спеціаліст»
1 вакантне місце державного замовлення на денній формі навчання на 2 курсі спеціальності 101 Екологія
1 вакантне місце державного замовлення на денній формі навчання на 2 курсі СО «Бакалавр» спеціальності 102 Хімія
Документи від студентів приймаються до 03.09.2020 р.: ​
– заява;
– копія залікової книжки;
– документи, що відображають успіхи у навчанні та науковій роботі;
– довідки, що підтверджують соціальний статус та інше.

      Визначальним критерієм переведення на вакантне бюджетне місце є рейтинг успішності студента.
      Правом на позаконкурсне переведення при заповненні вакантних бюджетних місць користуються студенти з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та такі, що в період навчання у віці від 18-23 років залишилися без батьків, діти-інваліди І-ІІ групи, студенти з малозабезпечених сімей, діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.

      Документи здобувачів, що претендують на вакантні місця за спеціальностями 091 Біологія, 101 Екологія приймаються за адресою: м. Вінниця, проспект Юності, 16, каб. 402.
      Телефон для довідок: 0993663707
      Документи здобувачів, що претендують на вакантне місце за спеціальністю 102 Хімія приймаються за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21, каб. 226.
       Телефон для довідок: 0956056087

З повагою, деканат факультету хімії, біології і біотехнологій.

Вітаємо Леонову Наталю Геннадіївну з присудженням вченого звання доцента кафедри неорганічної, органічної та аналітичної хімії (наказ Міністерства освіти і науки України 26.02.2020 № 289 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 26 лютого 2019 року»). Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, нових звершень у науці й викладацькій діяльності, цікавих ідей та їх успішної реалізації!